Жадан і Собаки випустили гостросоціальну пісню про Вову

За словами музикантів, композиція присвячена «взаємостосункам влади та громадянського суспільства».
Жадан і Собаки Вова Ростов ліриквідео лірик-відео
Фото: скриншот з відео.

Харківський панкгурт Жадан і Собаки 15 вересня випустив гостросоціальну пісню «Вова». Цей трек, який артисти супроводили ліриквідео, оприлюднено на старті чергової передвиборної кампанії. А присвячена композиція “взаємостосункам влади та громадянського суспільства”.

«Твір побудовано як алюзію на класичну античну драматургію, де тезою є героїчні монологи очільника (в нашому випадку – колективного підсвідомого Вови), а антитезою – хорова відповідь електорату. А фіналом композиції є природне переживання катарсису з переходом в апофеоз: електорат тривожно проводжає очільника в довгий і сповнений пригод шлях до його ментальної Валгали (в нашому конкретному випадку – до Ростова), очільник натомість усвідомлює всю марноту марнот і не надто цьому опирається», – уїдливо коментують своє нове творіння учасники команди.

При цьому музиканти наголошують, що «усі збіги в іменах, прізвищах та геолокаціях – випадкові, думка авторів не обов’язково збігається з думкою ліричного героя», а ліриквідео до пісні, яке намалював харківський художник Юрка Альтруїст, «може ображати естетичні, духовні та соціокультурні запити реципієнта».

Насолодитися «Вовою» можна на офіційному YouTube-каналі гурту:

Нагадаємо, що попередній реліз Жадан і Собаки – ліриквідео «Кокаїн» – вийшов у травні 2020 року. Цю пісню артисти присвятили «героїчній боротьбі української влади з українським народом».


 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button