Завдяки гурту Go_A Україна встановила рекорд на «Євробаченні»

І цей рекорд навряд чи хтось поб'є в найближчі 17 років.
Go_A Eurovision Шум Shum Євробачення рекорд
Фото: кадр з півфінального виступу гурту Go_A на «Євробаченні 2021».

Позавчорашній вихід до фінальної частини головного пісенного конкурсу Європи дозволив Україні стати єдиною країною, представники якої завжди кваліфікувалися у фінали «Євробачення». На сьогоднішній день загальна кількість потраплянь через змагання представників нашої країни до фіналу конкурсу – 16 разів. Таким результатом не може похвалитись жодна інша країни і цей результат точно не буде перевершений найближчі 17 років.

«Ми у фіналі Євробачення 2021″. Дякуємо за шалену підтримку та віру в нас!», – прокоментували свій вихід з першого півфіналу учасники Go_A.

Згідно жеребкування, у фіналі «Євробачення» український фолк-гурт виступатиме у другій його частині. Сам фінал відбудеться 22 травня.

Півфінальний виступ Go_A з піснею «Шум».

До речі, це уперше, коли український гурт бере участь у «Євробаченні» з повністю україномовною композицією.

Нагадаємо, Україна долучилася до участі у цьому конкурсі 2003 року. Тоді нашу країну представляв Олександр Пономарьов з піснею «Hasta La Vista» та посів з нею 14 сходинку. А вже наступного, 2004, року ми святкували перемогу завдяки Руслані та її «Диким Танцям». Повторити цей успіх українцям вдялося лише 12 років потому завдяки проникливій композиції Джамали «1944».

А от найгірший фінальний результат за усі роки участі України у цьому конкурсі має гурт O.Torvald, який з піснею «Time» у 2017 році посів останнє, 24 місце.

 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button