Запланований американський тур С.К.А.Й. відмінено

У прес-службі гурту повідомляють про недобросовісних організаторів.
СКАЙ Олег Собчук Надія Ільків BE Ukraine тур Америкою
Фото: надане прес-службою колективу

Низка концертів українського рок-гурту С.К.А.Й., які мали відбутися у серпні в Америці, зірвалися з вини організаторів. Менеджмент колективу наголошує, що після дев’яти місяців активних переговорів, музиканти так і не отримали жодних гарантій.

Зі слів прес-служби С.К.А.Й., представник компанії BE Ukraine Надія Ільків, яка й займалася організаційними питаннями, кілька разів переносила дати концертів. З цієї причини гурт був змушенний скасувати більш ніж десять виступів в Україні. На прохання колективу прискорити процес і зробити усе необхідне для того, аби турне відбулося, «звучали лише обіцянки, які впродовж тривалого часу ніяк не підкріплювалися стабільними діями».

«Насправді, важко виправдовуватися перед прихильниками, які чекали на наші виступи. Ми підготували документи, зробили усе можливе для отримання віз, сиділи «на валізах», як то кажуть. Але компанія BE Ukraine так нічого і не вирішила та продовжувала «годувати обіцянками». Більше чекати ми просто не можемо. Я вірю і знаю, що пані Надія непогана людина і хотіла якнайкраще, але подібна співпраця виставляє музикантів у поганому світлі перед їхніми прихильниками та викликає недовіру до самих організаторів. Приносимо свої вибачення нашим фанам! Зірвались і наші плани, і плани публіки», – прокоментував інцидент фронтмен гурту С.К.А.Й. Олег Собчук.

Наразі менеджмент гурту С.К.А.Й. активно веде переговори із іншими концертними агенціями щодо туру Америкою. Дати заокеанських виступів поп-рокерів стануть відомі найближчим часом.

Нагадаємо, трішки більше місяця тому С.К.А.Й. оприлюднили відеокліп до пісні «Дай Мені Любов», а нещодавно випустили комерційним релізом переспів відомого хіта Тараса Петриненка.

За матеріалами: прес-служби гурту