Закрився столичний клуб «Фестиваль-ресторація “Диван”»

Цей заклад став потужним стартовим майданчиком для концертної діяльності багатьох молодих гуртів.

Учора увечері, другого серпня, стало відомо про раптове закриття одного із найкращих столичних концертних майданчиків. Відповідна інформація з’явилася в офіційній спільноті «Фестиваль-ресторації “Диван”» у Фейсбук.

«Дорогі гості, друзі!
На жаль, змушені повідомити вам неприємну новину: третього серпня ми закриваємося. Ось так, дуже спонтанно і раптово. Причина досить проста: “Диван” завжди був у першу чергу культурним проектом, а нинішній час накладає дуже жорсткі обмеження на будь-які ініціативи подібного роду. Іншими словами, у нас дуже велика затратна частина і чимала її частка – це оренда, комунальні платежі, податки. Дуже тривожна і нестабільна частина…», – повідомили причину закриття у прес-службі закладу.

Відзначимо, що за п’ять років свого існування клуб дав старт початку концертної діяльності багатьох молодих гуртів.

«Для багатьох колективів “Диван” став стартовим майданчиком для справжнього злету: творчого, музичного. І це – дуже приємно, це – наша найбільша заслуга. Ми завжди відкривали двері молодим, нікому не відомим проектам і завжди були готові вкладати у це усі свої сили і душу…
Спасибі вам, що були із нами! Адже головним стимулом і мотиватором нашої щоденної роботи були ви – наші гості, які знову і знову поверталися до нас за порцією відмінних музичних емоцій», – зазначили у прес-службі «Дивану».

Нижче можна ознайомитись із кількома концертними відеозаписами із виступів молодих вітчизняних артистів у цьому закладі:

Нагадаємо, на початку травня 2015 року у Києві закрився легендарний клуб «44».

За матеріалами: прес-служби закладу