За п’ять днів новий кліп Brunettes Shoot Blondes переглянули 250 тисяч разів

Підготовка до зйомок цього відео тривала кілька місяців, а знімальний процес – дві доби.
Brunettes Shoot Blondes Hips відео кліп EP міні-альбом скачати купити
Фото: скриншот з кліпу

12 грудня інді-поп-гурт Brunettes Shoot Blondes представив нову відеороботу на композицію «Hips». Відтоді вигадливий відеоролик криворізького гурту переглянули на популярному відеохостингу YouTube більше 250 тисяч разів.

Андрій Ковальов, фронтмен гурту: «Цей кліп ми хотіли зробити трохи дивним. Тому шукали незвичні речі на блошиних ринках та купували щось цікаве у подорожах. Спеціально для відео у Берліні виготовили гітару, а інші аналогові інструменти та більшість предметів інтер’єру зробили власноруч. Також ми спекли торт у формі жіночих стегон, бо пісня має назву “hips” (англ. стегна)».

Відеокліп «Hips»:

Екранізована силами учасників гурту композиція стала частиною однойменного міні-альбому, який побачив світ у день презентації відео.

«Найбільше уваги на цій платівці ми приділили аранжуванню, хотіли щоб вийшло цікаво. Ми використали незвичні звуки, щоб підкреслити тексти та розставити акценти. Наприклад, собачий гавкіт та клацання Кубика Рубіка. У підсумку ми маємо потужний за звуком та енергійний за настроєм міні-альбом. Сподіваємося, що нашим слухачам сподобається. Для Brunettes Shoot Blondes це важлива робота, якою ми хочемо поділитися», – розповів Андрій Ковальов.

Цифрова копія EP «Hips» доступна на усіх популярних цифрових майданчиках за посиланням.

Нагадаємо, улітку Brunettes Shoot Blondes уперше заспівали українською в ефірі словацького радіо.

За матеріалами: прес-служби Top Media Communication