За добу новий кліп Океану Ельзи переглянули майже 400 тисяч разів

Ігор Стеколенко Не Йди video кліп Океан Ельзи Святослав Вакарчук
Фото: з офіційної спільноти гурту у Facebook / © Максим Прокопів

Оприлюднений у соціальних мережах учора, 20 квітня, об 11:00 кліп «Не Йди» за перші 24 години був переглянутий 398 188 разів.

Це один із найкращих показників за кількістю переглядів продовж першої доби у активі Океану Ельзи та поки що найкращий серед усіх відеоробіт українських артистів, що були оприлюднені цього року. Для порівняння: найсвіжішу відеороботу Onuka на пісню «Vidlik», яку було представлено на суд глядачів 13 квітня, наразі переглянули більше 133 тисяч разів.

Нагадаємо, екранізована пісня Океану Ельзи є четвертим синглом, що передує виходу дев’ятого альбому колективу. Режисером відео став Ігор Стеколенко, а його зйомки (окрім кадрів із музикантами) проходили у Грузії.

«Прослухавши пісню, мені стало очевидним, що історія, розказана в ній, має бути більш глибоко представлена на екрані, ніж просто картинки-ілюстрації з життя двох людей. Я шукав метафори які б розкрили психологічну формулу стосунків героїв.
Як правило, основою музичних кліпів є естетичні візуальні образи. У цьому ж випадку нам з командою було цікавіше шукати інші, більш складні символи. Сподіваюсь, у нас вийшло відео, яке кожен глядач, в контексті пісні, буде інтерпретувати собі сам», – говорить про нове відео Океану Ельзи його режисер.

Кліп на пісню «Не Йди»:

Очікується, що дев’ятий альбом команди Святослава Вакарчука побачить світ у травні.