Єгор Грушин презентує нову платівку у шести українських містах

Міні-турне неокласичного композитора триватиме упродовж листопада.

Другого листопада розпочнеться нове турне неокласичного українського композитора та піаніста Єгора Грушина на підтримку його свіжого міні-альбому «Ritorno». Виступи музиканта пройдуть у шести українських містах, із переліком яких можна ознайомитись нижче:

02.11 — Тернопіль (квитки)
03.11 — Вінниця (квитки)
05.11 — Черкаси (квитки)
07.11 — Львів (квитки)
27.11 — Запоріжжя (квитки)
28.11 — Дніпро (квитки)

Щодо нової платівки Єгора, офіційний реліз якої відбувся 16 жовтня, то робота над нею тривала ще з минулого року.

«Міні-альбом “Ritorno” символізує повернення композитора-неокласика з новим досвідом та музикою [та є своєрідною] ініціацією наступного етапу на музичному шляху та початком ще однієї подорожі у майбутнє», – стверджують у прес-службі Грушина.

Цікаво, що митець спеціально прагнув вкласти тривалість релізу у часові рамки 30 хвилин, щоб у слухачів була можливість прослухати його повністю за короткий період часу.

«Шість композицій EP “Ritorno” – шість кроків з минулого у майбутнє. Усе, що потрібно для того, аби перемогти у собі залишки Старого та здобути готовність до Майбутнього», – описує платівку Єгор.

Послухати міні-альбом можна на офіційному Саундклауді композитора.

Нагадаємо, першого червня 2016 року Єгор Грушин випустив альбом «Once», кожну із дев’яти композицій якого ексклюзивно представив читачам MusicInUA.

За матеріалами: прес-служби композитора.