Without Limits презентують новий альбом на столичному концерті

Платівка отримала назву «Дихаю Тобою», а її офіційний реліз відбудеться 16 квітня.
Without Limits Без Обмежень Дихаю Тобою концерт презентація
Фото: надане прес-службою колективу

До альбому, матеріал для якого музиканти збирали два роки, увійде десять треків. Серед них екранізовані «Налий Мені Вина» та «Зима», а також пісня «Мамині Слова», присвячена Небесній Сотні. За інформацією прес-служби гурту, останню Без Обмежень виконають 16 квітня на презентації в «Бочці» на Подолі разом із Наталкою Дзенків (Lama).

«Дихаю Тобою» – лейтмотив треку «Налий Мені Вина», який став першим синглом з альбому. Та й взагалі, саме так ми відчуваємо дух всього диску», – так пояснив вибір назви лонгплею фронтмен гурту Сергій Танчинець.

Відеокліп на пісню «Налий Мені Вина»:

Повідомляється, що у записі альбому також узяли участь Олександр Лежньов з гурту Vivienne Mort та Ганна Заклецька і Ольга Нестеренко із групи Vroda Rodu. У вільному доступі «Дихаю Тобою» з’явиться у мережі за кілька днів до офіційної презентації. Також у шанувальників Without Limits буде можливість придбати альбом на фізичному носії через попереднє замовлення (деталі на taya_andriuk@ukr.net) або безпосередньо в «Бочці» на Подолі під час його презентації.

За матеріалами: прес-служби гурту