Wellboy продовжує трусити хітпаради своїми «Вишнями»

Цілком ймовірно, що новий хіт музиканта перевершить його дебютний сингл «Гуси».
Антон Wellboy Вишні
Фото: скриншот з кліпу «Вишні».

Антон Wellboy, про якого широка громадськісь дізналась цього літа після виходу його надуспішного хіта «Гуси», готовий перевершити свої попередні досягнення новим синглом «Вишні».

Так, наприклад, лише на Ютюбі його новинка за п’ять днів з часу виходу має більше 1,6 мільйонів переглядів.

Також піcня посідає 27 місце в Apple Music Ukraine та шосте в Deezer Ukraine. У тому ж таки Ютюбі «Вишні» знаходяться на третьому місці серед трендів цього відеохостингу та очолюють тренди YouTube Music. А от серед топ-50 вірусних пісень Spotify в Україні ця композиція відсутня. Проте на 40 місці знаходиться дебютний сингл Антона – «Гуси».

«Вся пісня продумана так, щоб западати в душу і в той же час не набридати. “Я підкинув вишню в небо, не потрапив в рот” – це про те, що люди часто фантазують про своє майбутнє, але без зусиль підкинута вишня не потрапить до рота. У момент, коли вишню підкинуто і вона летить в повітрі, вам потрібна удача або майстерність, щоб вона потрапила в відповідну точку. Переслухайте трек хоч 100 разів, кожен раз ви будете знаходити щось нове в звучанні», – розповідає про «Вишні» Wellboy.

На інших стрімінгах пісня доступна за цим посиланням.

Нагадаємо, учора розгорівся скандал із російським сегментом популярного стрімінгового сервісу YouTube Music, редактори якого «привласнили» українських музикантів – Океан Ельзи, ONUKA, The Maneken та інших.

 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button