Weber дебютував із синглом «The Colours Of The Fall»

Цю пісню можна використовувати як ліки, коли «усе, що ти любив колись – втрачено» і коли лишається «ридати під сумну-сумну музику…».
Денис Ткач Weber Colours Of The Fall Микола Усатий Олександр Люлякін Michael Di Lalla Animals Session
Фото: надане учасниками гурту

Новий проект учасника гурту Animals’ Session Дениса Ткача дебютував із синглом «The Colours Of The Fall».

«Усе, що ти любив колись – втрачено, усі сьогоднішні надії стануть лиш тихим спогадом. І що лишається нам, окрім як ридати над цим під сумну-сумну музику…», – прокоментував аудіороботу фронтмент Weber.

Денис народився у Миколаєві. У 2006-році переїхав до Києва разом із групою Animals’ Session.

«Нещодавно, зігравши знайомому музиканту із Нью-Йорка кілька своїх пісень, я отримав пропозицію записати матеріал. Майкл Ді Лалла (Michael Di Lalla) зробив аранжування на першу пісню і ми вирушили на студію звукозапису», – розповів Ткач у коментарі MusicInUA.

У записі синглу, робота над яким проходила на столичній студії Bambrafone в ЗвукоЦеху також брали участь Микола Усатий (бас, зведення) та Олександр Люлякін (барабани). Саундпродюсером композиції виступив уже згаданий вище Майкл Ді Лалла.

«Weber вийшов із морського шумовиння, і його викинуло на Кінбурнську косу (піщана коса, розташована в Очаківському районі Миколаївської області. – Прим. ред.), звідки й почалася мандрівка. На своєму шляху він знайшов дві речі: олівець і гітару. Відтоді він перестав бути самотнім. Weber невпинно мандрує світом. Ви зустрінете його там, де застане вас вечір – у Сіетлі, Ванкувері, на узбережжі Тихого океану чи гамірному Подолі. Це вагабонд. Фланер, відкритий для світу. Його ритми не обмежені кордонами. Які мотиви звучать у голові першовідкривача, який роками мандрує до нової землі? Який такт вибиває його пульс? Чи знаєте ви, як звучить віскі? Композиція “Colours Of The Fall” якраз про це», – поетично описала творчість новоствореного проекту подруга Дениса Олеся Бідочко.

Прослухати трек «Colours Of The Fall» можна на офіційному Саундклауді формації Weber:

До речі, у останній день жовтня супергрурт MARU представив кліп на пісню «Було», яка увійшла до дебютної платівки колективу «1», що побачила світ у вересні цього року.