On The Wane розжилися дебютним кліпом «Sultry Song»

Столичні альтернативщики екранізували сингл з їхнього майбутнього англомовного альбому «Schism».
On The Wane Sultry Song відео кліп
Фото: скриншот з кліпу

У понеділок, 13 листопада, київський гурт On The Wane випустив відеокліп на пісню «Sultry Song». Виднограй став першим офіційним відео у активі гурту.

Повідомляється, що режисером кліпу став давній друг колективу Михайло Єфіменко.

Ілай Лайка, гітарист гурту On The Wane: «Ідея полягала у тому, аби створити нескладне відео, яке демонструє атмосферу нашого робочого місця, де ми пишемо пісні, а також характеризувало нас як митців. Минулого року Дарі (Дарія Максимова, фронтвумен команди. – Прим. ред.) та Євген (Євген Войтов, гітарист і клавішник гурту. – Прим. ред.) поїхали до Лісабону, звідки повернулися з величезним натхненням. Це натхнення й породило ідею створення “Sultry Song”».

Зауважимо, що ця композиція увійде до майбутнього англомовного альбому команди «Schism». Робота над синглом, як і над платівкою уцілому, проходила на київській студії гурту SINOPTIK під керівництвом фронтмена цього колективу – Дмитра Афанасьєва-Гладких.

Анна Ляшок, барабанщиця гурту On The Wane: «Цей альбом є синергією з чотирьох особистостей, що відображають світовий погляд як на музику, так і на життя. Тон, у якому він записаний, тривожний, хоча і цілком реалістичний. Це питання, які впливають на кожне наше існування; питання, на котрі кожен закриває очі, і питання, які зазвичай залишаються поза картиною. Цей альбом не є відповіддю – це результат наших думок і сил на сьогоднішній день».

Відеокліп «Sultry Song»:

Нагадаємо, у жовтні On The Wane презентували перший сингл із майбутнього лонгплею. Реліз самого альбому запланований на двадцяте листопада.

Концертна презентація платівки «Schism» відбудеться восьмого грудня у столичному клубі Monteray Live Stage.

Нагадаємо, перший лонгплей гурту «Dry» потрапив у список 20 найкращих альбомів 2014 року за версією MusicInUA. Також у активі On The Wane міні-альбом «Sick», який побачив світ у 2015 році.

За матеріалами: прес-служби гурту