Вийшов третій альбом гурту Fontaliza

Платівка «Born In Coal Dust» складається із дев'яти композицій.
Fontaliza Born In Coal Dust Megamost The Top Boys Антон Саєнко Олександр Острогляд
Фото: надане прес-службою гурту

Сьогодні, третього квітня, горлівське рок-тріо Fontaliza поповнило дискографію новим лонгплеєм. Запис, зведення та мастеринг дев’ятипісенного альбому «Born In Coal Dust» відбувався на студії Megamost в Слов’янську і тривав майже місяць. Саундпродюсером платівки став учасник гурту The Top Boys Антон Саєнко. Над обкладинкою і дизайном релізу працював Олександр Острогляд.

«Матеріал до альбому ми почали писати близько трьох років тому, ще коли жили у нашому рідному місті Горлівка. З того часу багато подій трапилось як з нами, так і навколо нас. Ми продовжили працювати над альбомом у Києві – і це був виклик для нас. Перебрали чимало студій звукозапису. Пісні змінювали та перезаписували багато разів. Зрештою, повернулись на рідну Донеччину, щоб завершити роботу над альбомом там, де він народився. Ми вважаємо, що з цим альбомом нам вдалося зробити великий крок у напрямку до того ідеального саунду, який звучить у наших головах. Ми співаємо про те, що відбувалось з нами і навколо нас», – розповіли історію створення платівки рок-музиканти.

Цікаво, що з-поміж восьми англомовних композицій на платівку «Born In Coal Dust» потрапила і одна україномовна – «Секретні Коди». Загалом це друга у творчому активі горлівчан пісня українською мовою, після минулорічного синглу «Відчувай».

Ознайомитись зі свіжим релізом рок-тріо можна на офіційному Саундклауді гурту. Також цифрова копія платівки доступна у магазині iTunes.

Вихід своєї нової платівки Fontaliza підтримають весняним міні-туром, який охопить шість міст:

7 квітня – Миколаїв
8 квітня – Одеса
13 квітня – Київ (купити квитки)
28 квітня – Хмельницький
29 квітня – Вінниця
30 квітня - Житомир.

Нагадаємо, 27 лютого рокери презентували офіційний кліп на пісню «On My Own», що стала першим синглом із альбому «Born In Coal Dust»:

За матеріалами: прес-служби гурту