Вийшов повноформатний реліз проекту CODÂNE

До складу платівки увійшло десять композицій, враховуючи і випущені в якості синглів «Де Була», «Lucy», «Танці» та «Angel».

Київський проект CODÂNE, засновником якого є Даниїл Міліковський, нарешті дійшов до випуску свого першого повноформатного релізу. Платівка отримала назву «Реалізм» та була офіційно представлена 23 листопада.

За словами Даниїла, цей альбом став для нього певним експериментом, під час якого «він намагався поєднати декілька стилів».

«У цей альбом я вклав багато сил і емоцій, намагаючись висвітлити кілька важливих для мене тем. Головна з них – пошук себе.
Ми часто шукаємо себе в різних справах і дуже часто не знаємо, де наше місце. Ми міняємо міста, квартири, життя, іноді і друзів, але все одно не можемо знайти “місце під сонцем”», – говорить засновник CODÂNE.

Також варто відзначити, у процесі роботи над альбомом змінився склад гурту: проект залишила Анастасія Ярмощук і більшість композицій з платівки – сольна творчість Міліковського.

«Іноді головне – це відпустити минуле і не боятися свого майбутнього. Йти вперед і вірити, що рано чи пізно усе буде так, як і повинно було бути», – резюмує керманич CODÂNE.

Послухати альбом «Реалізм» можна на Саундклауді гурту.

Також платівку можна купити в Google Play та iTunes.

Нагадаємо, у червні тоді ще дует випустив кліп на сингл «Танці».