Вийшов перший реліз сольного проекту Тараса Афоніна з Dualline

Власні творчі напрацювання музикант випускає під псевдонімом Leo Cardigan.
Тарас Афонін Leo Cardigan Acid Tension EP Dualline
Фото: з персональної сторінки музиканта у facebook / © Юлія Кафізова

Як повідомив MusicInUA Тарас, над сольним матеріалом він почав працювати на початку минулого року, оскільки його основний колектив впав у творчий анабіоз.

«Робота над EP розпочалася на початку 2014 року. І хоча більша частина матеріалу була написана протягом п’яти місяців, творчий процес затягнувся. Я хотів вкласти у цей міні-альбом певну ідею, а не випускати розрізнені треки під спільною упаковкою. Новий імпульс я отримав, коли доволі спонтанно натрапив на американську панк-групу Suicide. Тоді я зрозумів, що хочу зробити щось наперекір цій індустрії зла – сучасному шоу-бізнесу. З безліччю однакових гуртів з однаковим звучанням і однаковим виглядом», – зазначив музикант.

Реліз отримав назву «Acid Tension» та складається із п’яти композицій. Наразі вони доступні для стрім-прослуховування на офіційному Саунклауді Leo Cardigan:

За словами артиста, нині він виношує ідеї його наступника. Проте процес їхньої фіксації на звукозаписуючих приладах ще не розпочинався. Також серед найближчих планів Тараса значиться концертна презентація міньйону, з деталями якої музикант поділиться найближчим часом.

Нагадаємо, що останнім релізом тріо Dualline значиться міні-альбом «Melt», який побачив світ четвертого червня 2013 року.