Вийшов новий міні-альбом гурту Ульмо Три

До складу платівки «Рідні В Ритмі» увійшло шість пісень.

Сольний музичний проект екс-фронтмена YouCrane та учасника гурту Lama Костянтина Шелудька розжився новим міні-альбомом. Платівка отримала назву «Рідні В Ритмі» та складається із шести композицій.

«[Проект] Ульмо Три поступово стає конкретнішим – в текстах, саунді і розумінні своєї культурної місії. Щодо лірики, то на платівці дві цілком відверті присвяти, адже на пісню “Дах” мене надихнули дівчата з Panivalkova, а на “Коктейль” – наш дебютний виступ в Caribbean Club Concert Hall», – коментує реліз Костянтин.

За словами керманича Ульмо Три, з кожним новим релізом все чіткіше вимальовується музичне обличчя проекту.

«Щодо саунду і естетичної позиції – я радий, що Ульмо Три має власне обличчя і йде своїм шляхом: це дає самоповагу і сильне задоволення від творчості; усвідомлення того, що ти можеш надихати інших бути собою, бути вільними та відповідальними. Також виявилося, що концертні виступи – це наше, тому, сподіваюся, що наступний реліз Ульмо Три буде створений вже за участі музикантів з нашого концертного складу. А поки – ось такий липневий міні-альбом “Рідні В Ритмі”, – прокоментував для MusicInUA вихід платівки Костянтин.

Послухати міні-альбом можна на офіційному Саундклауді Ульмо Три:

Цифрова копія EP доступна для купівлі у Google Play та iTunes.

Нагадаємо, окрім свіжопрезентованого міньйону у творчому доробку Ульмо Три є однойменний лонгплей (2017) та міні-альбом «ULMOTREEEP» (2017).