Вийшов новий альбом сольного проекту фронтмена 5 Vymir

До складу платівки «Everything Is New» Костянтина Поштара увійшло вісім треків.
Postman Костянтин Поштар Everything Is New LipkyZvukozapys Вадік Лазарєв
Фото: надане прес-службою митця.

Сьогодні, десятого липня, побачив світ новий альбом проекту Postman, автором та одноосібним лідером якого є Костянтин Поштар, вокаліст гурту 5 Vymir. Платівка отримала назву «Everything Is New» та складається із восьми композицій.

«Костянтин Почтар сам зіграв на усіх інструментах і оформив обкладинку альбому, використавши свої малюнки з дитячого садка», – повідомляють у прес-службі митця.

Запис альбому проходив столичній студії LipkyZvukozapys під керівництвом колеги Костянтина по групі 5 Vymir Вадима Лазарєва. Останній, до речі, також зіграв у пісні «Holy War» на українському народному інструменті колісній лірі.

«Головний герой цього альбому – людина, що стоїть на роздоріжжі і має зробити вибір, куди рухатись далі. Щоб зрозуміти справжні прагення і окреслити свій шлях він відправляється у дорогу. Вона починається зі слів “Чому я такий чужий на своїй землі?”, а далі з кожною новою піснею герой отримує нові виклики і, шукаючи відповіді, пізнає себе», – розповідає автор платівки.

За словами Костянтина, на настрій та тематику альбому відчутно плинуло його чотиримісячне проживання у Кракові.

«Усі нові пісні були написані там і вони, безумовно, передали атмосферу, у якій я перебував – перша довга зима далеко від Києва у старому, зовсім іншому місті, в якому не дивлячись на мою любов до нього, майже не було сонця і небо було затягнуте смогом.
Це альбом про кризу, про зміни, про можливість їх приймати, прощатись з минулим і йти далі. Тож цілком очевидно, що пісням про кохання, підліткові драми і перші знахідки й розчарування прийшла на заміну музика більш особиста, виважена і осмислена. Окрім, можливо, останньої пісні альбому», – зазначив митець.

Послухати платівку можна на Ютюб-каналі Postman, а придбати її цифрову копію – в Google Play та iTunes.

Нагадаємо, наприкінці червня побачив світ дуетний сингл Postman та солістки відомого норвезького тріп-хоп-гурту Flunk Ані Оуен Вістер (Anja Øyen Vister).

За матеріалами: прес-служби автора-виконавця.