Вийшов новий альбом гурту Ті, Що Падають Вгору

Платівка стала третім повноформатним релізом тернополян за майже 20-річну історію існування.
Ті Що Падають Вгору Десь Там В Небесах альбом новий реліз Шпиталь Рекордс скачати
Фото: надане прес-службою гурту

Наприкінці минулого тижня, п’ятого травня, побачив світ новий альбом неординарного тернопільського гурту Ті, Що Падають Вгору.

«Зовсім не випадково так сталося, що він виходить саме у цю пору, коли просинається природа, оновлюється світ, а в повітрі панує любов. Пісня “Десь Там В Небесах”, яка дала назву альбому, абсолютно точно передає його загальний настрій і зміст», – зазначають учасники колективу.

До платівки увійшло десять композицій, робота над якими проходила на місцевій студії «Шпиталь Рекордс».

«За кожним текстом, за кожною мелодією стоять складні життєві історії, які, незважаючи ні на що, закінчуються якнайкраще. Цим альбомом гурт намагається сказати людям, що, якщо у вашому житті настали якісь непевні часи, якщо вам гірко і ви не знаєте, як бути – не розчаровуйтесь! Не впадайте у відчай, бо після зими завжди приходить весна, після ночі наступає день. Нещасливе кохання приносить досвід і вміння розпізнавати та цінувати щось дійсно справжнє, щось своє», – переконані Ті, Що Падають Вгору.

Ознайомитись із платівкою можна на офіційному Саундклауді гурту. Її цифрова копія доступна для купівлі у магазині iTunes.

Зазначимо, попередній альбом Тих, Що Падають Вгору побачив світ у 2015 році. Матеріал для нього музиканти накопичували вісім років.

За матеріалами: прес-служби гурту