Вийшов дебютний міні-альбом дуету CLOUDLESS

Платівка отримала назву «Міжсвітами» та містить шість композицій.
CLOUDLESS Міжсвітами Євген Тютюнник Антон Панфілов Сергій Любинський Revet Sound
Фото: надане прес-службою гурту

На десятий місяць з часу виходу першого синглу столичний дует CLOUDLESS розродився дебютним міні-альбомом.

За словами Євгена Тютюнника та Антона Панфілова – учасників гурту, – цей EP є своєрідною сукупністю пройденого ними шляху.

«Міні-альбом “Міжсвітами” вийшов дуже відкритим, щирим, справжнім. Мені здається, саме у цьому його цінність. Зараз абсолютно у будь-якому полі діяльності та творчості існують свої тренди і тенденції. Дуже складно залишатися собою, не загубитися. Тут можна знайти як ритм, рух життя, дихання міста, енергію серця і розуму, так і умиротворення, спокій і грацію, навіть ніжність», – коментує реліз вокаліст CLOUDLESS Євген Тютюнник.

Із шести представлених на міні-альбомі пісень, три вже були раніше презентовані у якості синглів – «Між Світами», «Небо На Стелі» та «Всередині».

«Я знаю, що до нашої музики ставляться по-різному. Але це просто ми – наші думки та почуття. З технічного боку ми розвиваємось та трансформуємось у кожній пісні. Як, наприклад, у треку “Starlight”, який ми робили майже два роки і який еволюціонував разів п‘ять. А пісня “Злітай” з’явилась за два-три дні», – додає мультиінструменталіст та другий учасник CLOUDLESS Антон Панфілов.

Робота над міньйоном проходила на київській студії Revet Sound під керівництвом Сергія “Knob’a” Любинського.

Ознайомитись із платівкою можна на офіційному Саундклауд гурту, а її цифрову копію придбати в Google Play чи iTunes.

Нагадаємо, у червні минулого року CLOUDLESS презентували лірик-відео на дебютний сингл «Між Світами». Сам ролик наразі є однією із найкращих робіт вітчизняних артистів у цьому сегменті виднограїв.

За матеріалами: прес-служби гурту