Вийшов дебютний альбом інді-тріо Kosmopolis

До платівки потрапило десять композицій, які фронтмен гурту Андрій Ярошенко називає «збіркою спогадів».
Kosmopolis Матерія Андрій Ярошенко скачати купити слухати L'UVERS Дай Мені Ілюзії Все Що Нам Треба
Фото: надане прес-службою гурту.

Сьогодні, шостого грудня, побачив світ дебютний лонгплей інді-гурту Kosmopolis. Платівка має назву «Матерія» та складається із десяти композицій.

«Особисто для мене, “Матерія” – це збірка спогадів. Кожного разу, коли я слухаю ту чи іншу пісню, я ніби включаю короткометражний фільм, який починається з написання першого рядка і закінчується натисканням кнопки “стоп” в студії звукозапису.
“Матерія” – це сукупність сил, емоцій і ідей, кожна пісня – маленька історія з життя, реальний досвід і перший крок до великого початку», – говорить про платівку вокаліст Kosmopolis Андрій Ярошенко.

Зазначимо, що окрім нових композицій і презентованих раніше синглів «Не Про Нас» та «Час Пік», до альбому також потрапило кілька пісень з репертуару гурту L’UVERS – попередньої інкарнації Kosmopolis. Мова йде про композиції «Дай Мені», «Ілюзії» та «Все, Що Нам Треба».

Музиканти зізнаються, що альбом готувався і обмірковувався тривалий час, але матеріалізувався у повноцінний лонгплей дуже швидко.

«Якби не певний збіг обставин і синхронізації, цього альбому могло б і не бути. Але ось він уже викладений у мережу, скоро його можна буде потримати в руках і послухати у машині і на програвачі», – резюмує фронтмен інді-тріо.

Цифрова копія платівки доступна за цим посиланням.

Також її можна послухати на ютюб-каналі Kosmopolis.

Фізичне утілення альбому незабаром шукайте на компакт-дисках у музичних крамницях свого міста, або ж замовляйте безпосередньо у музикантів через фейсбук-сторінку гурту.

Нагадаємо, днями свій довгоочікуваний лонгплей випустили легендарні Брати Гадюкіни.

За матеріалами: прес-служби гурту.