Вийшов альбом нового проекту екс-фронтмена YouCrane

Реліз однойменної платівки гурту Ulmo Tree відбувся наприкінці березня.
Костянтин Шелудько Ulmo Tree
Фото: надане музикантом

Нещодавно Костянтин Шелудько презентував дебютний лонгплей свого нового дітища Ulmo Tree. Платівка, онлайн-реліз якої відбувся 22 березня, містить 11 композицій.

За словами Костянтина, більша частина матеріалу для альбому була створена за півроку.

«У мене було десь півроку між завершенням історії YouCrane і початком роботи уже над Ulmo Tree – дуже творчий час. Я відчув свободу – не тягнути на собі усі свої старі пісні, а створювати нові – робити музично що завгодно.
Крім того, у той час я багато співпрацював із Ярославом Малим та його проектами TOKIO , Мачете та Havakkuk. Ми багато репетирували, робили нові пісні, а потім перевіряли їх на концертах, тож я наповнювався ідеями ще й звідти», – розповів MusicInUA передумови появи альбому керманич Ulmo Tree.

Також митець наголошує, що «Ulmo Tree» варто сприймати як візуально-музичний реліз.

«Маю сказати, що цей лонгплей варто сприймати у першу чергу як мультимедійний плейлист на YouTube: 11 відео, чотири з яких – “кліпи”, а сім – artwork. На мою думку ця візуалізація допомагає краще відчути музику.
Усі кліпи відзнято на телефон, часто одним дублем, в DIY-естетиці. Це теж було концепцією альбому – згадати часи і відчуття, які спонукали займатися музикою і звукозаписом, зробити щось невимушене і невимучене, нелогічне і вільне.
А ще у кожній пісні альбому зашифровані мої персональні триб’ют гуртам, на яких я ріс, якісь моменти, що нагадують мені когось із моїх муз-героїв, або ж мої свідомі цитати-натяки», – зазначив Шелудько.

Ознайомитись із платівкою у «традиційному» аудіоформаті можна на офіційному Саундклауді Ulmo Tree чи на Бендкемпі проекту.

Існування свого нового дітища Костянтин не буде обмежувати лише студією.

«Діяльність в режимі Ulmo Tree кайфова тим, що я маю можливість випробовувати усі концепції – як концертні, так і студійні. Уся відповідальність на мені, тож я можу керуватися власними відчуттями і творчо робити будь-що і будь-коли. Наприклад, записуючи альбом, я не думав про те, як це буду виконувати наживо. А тепер виявилося, що заспівати як на запису на половині пісень
не зможу – довелося змінювати тональність. І все зазвучало по-новому, навіть краще», – зізнався митець.

Нагадаємо, нещодавно свій новий альбом презентував гурт Fontaliza.