Вийшла перша частина нового альбому Христини Соловій

Реліз містить чотири пісні та чотири інструментали – кожної з них.

Христина Соловій представила першу частину свого довгоочікуваного, першого за три роки альбому. Лонгплей має назву «Rosa Ventorum» (з лат. «Роза вітрів») та буде випущений чотирма окремими частинами – міні-альбомами. Його саундпродюсером став Павло Литвиненко, який працював з Христиною над попереднім повноформатником «Любий Друг».

«[Альбом] порушує тему відмови від нав’язаних очікувань та романтизує стосунки як фентезі-світ, що оберігає від буденності. Назва альбому “Rosa Ventorum” перекладається з латині як “Роза вітрів” та символізує подорож та віднайдення загубленого шляху. У графічному зображенні від його центру розходяться промені в 4 сторони світу. Тому альбом вийде окремо в 4 EP-частинах, що розкажуть про варіанти шляху для героїні», – зазначають у прес-службі співачки.

До «Rosa Ventorum I» потрапило чотири пісні – вже відомі у якості синглів «Втікала» та «Коала», – а також дві нові – «Краще Мовчи» і «Губи В Вині». Цифровий реліз містить ще й інструментальну версію кожної з цих пісень.

«Ідеєю платівки є пошук героїнею свого шляху мрії у токсичному світі очікувань. Її покоління прагне високої мети – свободи і щастя, побудувати вище і сакральне. Сьогодні війна на Сході України створює для молоді гнітючу атмосферу жадібного проживання життя, коли кожен день, як останній і живемо один раз. Висока мета отримує прозаїчне втілення стати відомим і багатим за будь-яку ціну тут і зараз. Молодь зациклена на мрії блискавичного успіху та швидкого збагачення без права на поразку. Це породжує культуру пустого декадансу та претензійної поведінки. Символом епохи стали показове споживання, бажання покрасуватись та пусті і швидкі стосунки, які розбиваються об буденність», – говорить про платівку Христина Соловій

Першу її частину – EP «Rosa Ventorum I» – можна послухати тут:

Нагадаємо, нещодавно Христина оприлюднила красивий кліп на композицію «Втікала», натхненну власним шляхом співачки у світі шоу-бізнесу, «який намагався приборкати її під свої лекала та правила».

«За роки кар’єри аристократка духу Соловій ігнорує критику власної творчості та образів і долає нав’язування чужої волі. Доля Христини є втіленням української мрії: дівчина з провінції отримує національне визнання, закохуючи в українську культуру. У кліпі “Мавка”, що за правилами міфів та казок, вимушена жити в лісі, втікає в цивілізацію та доводить, що правила про “долю героїні” – умовні», – йшлося у описі до композиції.

Режисером кліпу став DVIZHON. Сам кліп дивіться нижче:


 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button