Вийшла мобільна гра, яку озвучив Кузьма Скрябін

У дитячій грі-караоке «Всяка Музяка» звучать відомі дитячі пісеньки у виконанні Андрія Кузьменка.
Скрябін Андрій Кузьменко Кузьма Всяка Музяка
Фото: з офіційної сторінки гурту Скрябін у facebook / © Олена Божко

Відомі народні пісеньки для дітей зазвучали по-новому у виконанні Андрія Кузьменка та сучасному аранжуванні Костянтина Сухоносова (клавішник гурту Скрябін – прим. ред.). Інформація про це з’явилася на офіційній сторінці Скрябіна у соціальній мережі Фейсбук.

Зазначається, що окрім власне Андрія Кузьменка у грі можна почути і Ольгу Лізгунову (відома також як Шпрот – солістка трьох музичних гуртів: Пающіє Труси, Скрябін та LIZ GUN – прим. ред.)

«Друзі, а особливо матусі і татусі маленьких діточок, гарна новина для вас. Ще минулого року Кузьма та гурт Скрябін спільно із Спільнотою NravoKids розпочали роботу над дитячою грою «Всяка Музяка», де відомі дитячі пісеньки «Лисичка-сестричка», «Два веселі гусі», «Ходить гарбуз по городу» у виконанні Андрія Кузьменка і Олі Лізгунової та сучасному аранжуванні Кості Сухоносова. Кожна пісня-гра – це окремий маленький світ, де є чудові герої, приховані елементи, щоб їх відшукати та нагороди, щоб їх здобути», – йдеться у повідомленні.

Гра розрахована на малечу від трьох до шести років і доступна для власників iPhone, смартфонів на Android та Windows Phone. Завантажити її можна безкоштовно.

Промо-слайди гри:

Зазначимо, що NravoKids – це спільний проект компанії Nravo (міжнародний розробник мобільних ігор) та активних українських мам, що відчувають брак якісних навчальних програм для раннього розвитку своїх дітей.