Воплі Відоплясова зіграють «акустично-ностальгічні» концерти

Фолк-рок-четвірка потішить киян та одеситів «Закустикою».
ВВ Воплі Відоплясова Закустика концерт купити квитки Atlas Roof Пляжник Олег Скрипка
Фото: з офіційної спільноти гурту у Facebook

Наприкінці цього місяця гурт Воплі Відоплясова зіграє два незвичайні акустичні концерти. Першими програму «Закустика» почують кияни 27 липня, а наступного дня, 28 липня, колектив виступить в Одесі.

«Уперше програма “Закустика” прозвучала на початку 90-х у Парижі, у культурному центрі “Архіпелаг”, що біля площі Бастилії. В її основу лягли добре відомі пісні з репертуару ВВ, а також адаптовані панк-версії народних пісень», – зазначають у прес-службі колективу.

За словами вокаліста ВВ Олега Скрипки, той час у Парижі колуарні акустичні програми мали неабияку популярність.

«Слухаючи акустику у виконанні ВВ, наші французькі друзі-музиканти і театрали говорили, що під таку музику і колуарну атмосферу ідеально смакують вино і закуски. Так і народилася наша “Закустика”», – згадує незмінний фронтмен «воплів» Олег Скрипка.

Столичний виступ ВВ відбудеться на концертному майданчику Roof (купити квитки), а одеський – в клубі «Пляжник» (купити квитки).

Зазначимо, що концертна програма «Закустика» стала основою першого акустичного альбому Воплів Відоплясова, який було записано під час виступу рокерів у культовому паризькому клубі «Ше Піф». Альбом побачив світ у 1993 році.

За матеріалами: прес-служби гурту