Воплі Відоплясова відсвяткують 20-річчя альбому «Музіка»

Легендарний колектив зіграє спеціальний концерт.
ВВ Воплі Відоплясова Музіка концерт ювілей купити квитки

Фото: з офіційної спільноти гурту у Facebook / © Irene Metelska

З нагоди ювілею одного зі знакових альбомів для української музики його творці – гурт Воплі Відоплясова – анонсували тематично святковий концерт.

«11 листопада Воплі Відоплясова запрошують у дивовижну музичну подорож з нагоди 20-річчя найголовнішої платівки в історії української рок-музики – альбому “Музіка”!
Грандіозне фантастичне ностальгічно-футуристичне шоу у двох відділеннях “XX rockів альбому “Музіка” відбудеться у культовому для ВВ місці – Центрі культури та мистецтв НТУУ “КПІ”, де, власне, і зародився легендарний гурт», – повідомляють у прес-службі рок-четвірки.

Деталі шоу не повідомляються, однак відомо, що воно буде у двох відділеннях.

Квитки на музичний захід можна придбати за посиланням.

«Альбом “Музіка” був створений 1996 року у Києві та Парижі і виданий навесні 1997 року одночасно в Україні, Росії, Казахстані та країнах Прибалтики. Вихід платівки історично співпав із завершенням “французького періоду” у життєписі ВВ та остаточним поверненням легендарного гурту на Батьківщину. Поява альбому спричинила глобальний культурний вибух на всьому просторі СНД, відкарбувавши новий відлік часу в пострадянській музиці та в новонародженому шоу-бізнесі», – нагадують у прес-службі видатної рок-четвірки.

Також відомо, що на майбутньому концерті «буде презентовано лімітоване ювілейне перевидання альбому “Музіка” на ексклюзивному кольоровому вінілі».

Нагадаємо, минулого тижня ВВ презентували новий сингл «Несе Галя», який є переспівом української народної пісні «Несе Галя Воду» у грандж-обробці.