Воплі Відоплясова представили перший кліп зі своєї зимово-святкової дилогії

Головні ролі у ньому виконали діти Олега Скрипки.
vopli-vidoplyasova-vv-mana-oleg-skrypka-video-klip-radislav-lukin-balls-production-dyvo-chudovyj-svit
Фото: стоп-кадр із кліпу

Учора, 19 грудня, гурт ВВ представив широкому загалу свою нову відеороботу на пісню «Мана». Образи головних героїв у кліпі утілили Устим та Олеся Скрипки.

«Казкові події у кліпі відчутно перетинаються із реальністю в Україні. Дітлахи, немов воїни, йдуть таємним крижаним лісом, оминають перешкоди на своєму шляху, долають ворогів, отримують таємничі знання і, зрештою, знаходять переможне кохання», – зазначають у прес-службі фолк-рок-колективу.

Режисером кліпу «Мана» став Радіслав Лукін (продакшн Balls Production).

«Наше українське диво – це діти. Вони розумніші і, часом, мудріші за нас. У День Святого Миколая хотілося наголосити, що саме це чарівне диво врятує Україну та світ від мороку холоду. Як батько двох синів та двох доньок, переконаний, що саме діти своїм чистим серцем та світлими мріями здатні врятувати цей недосконалий всесвіт. Лише завдяки дітям ми знаходимо добро у серці, пробуджуємо щирість, любов і переможну силу», – зауважив у день прем’єри кліпу незмінний фронтмен ВВ Олег Скрипка.

Відеокліп «Мана»:

Зазначимо, що другою екранізованою піснею ВВ стала композиція «Диво». Прем’єру кліпу, що сюжетно пов’язаний із оприлюдненою учора відеороботою, варто очікувати найближчим часом.

Обидві екранізовані пісні стали частиною альбому ВВ «Чудовий Світ», який побачив світ у 2013 році.

Цікаво, що улітку Олег Скрипка зізнався у ефірі чарту «#Селекція» на «Джем ФМ», що не планує створювати нові пісні у рамках Воплів Відоплясова, доки не зніме кліпи на усі композиції із найсвіжішого на сьогодні альбому гурту.

«Я вирішив припинити нові пісні писати, тому що їх ніхто не чує. Я вирішив закінчити роботу з альбомом “Чудовий Світ” і випустити всі відео на всі треки, тому що на сьогоднішній день без відео пісня не працює взагалі. У нас єдиний “ексклюзив” – пісня “Країна Мрій”. Усі її знають, тому що є однойменний фестиваль – поки його не було, вона була невідомою. Тобто, кожна пісня потребує підтримки, тому я зараз хочу зробити відеопідтримку для решти пісень альбому “Чудовий Світ”», – зазначив тоді музикант.

Однак, уже наприкінці листопада ВВ презентували на київському концерті у клубі Atlas свою нову аудіороботу «О-О-О».

За матеріалами: прес-служби колективу