Вокаліст львівських інді-рокерів Robespierre Cardin оприлюднив уже три сольні пісні

Наразі Ілля Гумінський живе у США та створює мелодійний тріп-хоп.

Днями у мережі з’явилася третя пісня сольного проекту фронтмена Robespierre Cardin Іллі Гумінського.

Музикант, який рік тому переїхав до Чикаго, створює меланхолійні композиції під сценічним псевдонімом Eli Boim.

«Eli Boim – це ніщо інше, як перекручена версія мене – в англомовній інтерпретації мого імені та скороченій версії мого іншого, першого, прізвища, яке свого часу я був змушений змінити. Вважав доцільним назватися саме так, а не придумувати окрему назву для цього проекту», – розповів митець у коментарі для MusicInUA.

За словами Іллі, оприлюднені пісні є уособленням його творчості у США.

«Наразі ця музика і є уособленням моєї творчості в США, де я зараз проживаю. Це пісні і мотиви, які були зачаті ще в Україні, але саме після переїзду набули правильної огранки.
Насправді, я мало уявляв, якою має бути ця музика. Можливо, уперше у житті не намагаючись нікого наслідувати і подавати музику саме так, як відчуваю в конкретний момент, творчість Eli Boim отримала такий вигляд… Наразі над цією музикою працюю лише я: усе від А до Я – моїх рук діло», – розповідає Гумінський.

На сьогоднішній день усі три композиції – «Wolves (Side N)», «Every Time (Side D)» та «Why Do I Care For You» – можна послухати на офіційному Саундклауді Eli Boim:

«Майбутнє Eli Boim – завершення роботи над дебютним ЕР, який от-от десь неподалік, і подальша робота над альбомом, який коли-небудь побачить світ. У планах також, звісно, живі виступи і високі цілі. Але усьому – свій час», – філософськи зазначає Ілля.

Також музикант повідомив, що не виключає можливості у майбутньому поновлення діяльності Robespierre Cardin, так само, як і не збирається обмежувати себе лише рамками Eli Boim.

«Причина відходу від стилістики Robespierre Cardin очевидна – це був проект двох людей із різних планет, які чомусь вміли (і досі вміють) читати думки одне одного (Ілля має на увазі Ігоря Дзіндзьо, який наразі відомий як співзасновник та гітарист гурту Плесо. – Прим. ред.). Окрема епоха, окремий настрій, світогляд, вподобання. Eli Boim – мій власний музичний умовивід, який надалі тільки розвиватиметься і примножуватиметься. При цьому я ніколи не закрию двері перед майбутнім Robespierre Cardin, і ніколи не обмежуватиму свою творчість лише Eli Boim», – зауважив Гумінський.

Нагадаємо, минулого тижня музичний проект іще одного українця у США – Олександра Чемерова – The Gitas представив лірик-відео до пісні «Beverly Kills».