Влад Гнатенко зіграє квартирник у Києві

Цей виступ стане першим концертом інді-фолк-музиканта з Чорноморська за останній рік.

Один із найпомітніших вітчизняних авторів-виконавців акустичного інді-фолку завітає 21 листопада до столиці з концертом. Цей виступ стане для Влада Гнатенка першим концертом за останні 12 місяців.

Організатором квартирника виступ нещодавно створений музикантом Костею Почтарем (5 Vymir, Postman) та режисером Андрієм Боярем інді-лейбл WATRA.

«Після довгої перерви музикант вперше презентує свої нові пісні, а після концерту всі відвідувачі можуть особисто поспілкуватись з музикантом та Андрієм і Костею з WATRA під акомпанемент вінілового програвача», – повідомляють організатори.

Вартість входу на квартирник складає 200 гривень.

«Ми повідомимо адресу помешкання, де відбудеться виступ, особисто кожному з відвідувачів за день до події. Квартира у пішій доступності від метро Контрактова Площа. Кількість місць дуже обмежена, тож спішіть їх зарезервувати», – наголошують у прес-службі WATRA.

Аби потрапити на виступ, необхідно попередньо зареєструватись за цим посиланням.

Нагадаємо, Влад Гнатенко заявив про себе у 2016 році, коли випустив дебютний альбом «Through The Garden». Платівка отримала багато схвальних відгуків від музичних оглядачів, проте лишилася майже непоміченою широкими масами.

Наразі музикант неспішно працює над своїм другим альбомом, деякі пісні з якого можна буде почути на київському квартирнику Влада.

За матеріалами: прес-служби WATRA