Vivienne Mort презентували кліп «Ти Забув Про Мене»

Ролик з'явився пізно увечері учора, 12 жовтня.
Vivienne Mort кліп Ти Забув Про Мене
Фото: скріншот із відео

Київський гурт Vivienne Mort показав відео на свій новий сингл «Ти Забув Про Мене». Ідея кліпу належить режисеру Олегу Борщевському, якому музиканти й доручили роботу над виднограєм.

«Ця робота про те, як іноді пам’ять не хоче прощатися з приємними спогадами і щоразу вертає нас у минуле», – говорять музиканти.

За сюжетом кліпу головна героїня (нею стала вокалістка гурту Дана Заюшкіна), блукає коридорами пам’яті, збирає знайомі речі, іноді потрапляє у чужі спогади і, врешті-решт, лишається у замкнутому просторі, концентруючись на минулому.

«Основна ідея – прощатися із минулим складно, але це необхідно зробити, щоб звільнити місце для нового щастя. Потрібно навчитися відпускати», – йдеться у прес-релізі до кліпу.

До речі, «Ти Забув Про Мене» є першою відеороботою, у якій гурт повністю довірився режисерові та дослухався до його думки.

Нагадаємо, реліз синглу «Ти Забув Про Мене» відбувся другого жовтня. Композиція стала першою ластівкою із майбутнього, третього, лонгплею гурту.

Наживо почути цю та інші нові пісні гурту можна буде на київському концерті-презентації програми «Rosa». Захід відбудеться 23 жовтня у клубі «Sentrum». Вартість квитків складає 150–500 гривень. Придбати їх можна за посиланням.