Vivienne Mort представили новий сингл «Іній»

Із цією композицієї кияни братимуть участь у півфіналі національного відбору «Євробачення 2017».
Vivienne Mort Іній сингл Дана Заюшкіна Євробачення Eurovision
Фото: надане прес-службою гурту

Столичний інді-гурт Vivienne Mort представив абсолютно новий сингл «Іній». Презентація композиції, із якою група візьме участь у Національному відборі пісенного конкурсу «Євробачення-2017», відбулася першого лютого.

«Пісня називається “Іній”. Я знаю, як писати пісні і як співати їх. А як описати музику – не знаю я. Скажу, що це дуже ніжна пісня. І я довірятиму всім, хто буде її слухати.
Ми звичайні люди, які говорять багато слів і рідко про головне. Зустрічаємося щодня з іншими людьми і обговорюємо якісь дурниці, не бачимо і не відчуваємо одне одного, втрачаємо цікавість і мало імпровізуємо. У результаті ми забуваємо, що головне в житті – любов, а все решта – різного виду непотріб. На тлі своїх нескінченних спроб бути присутньою, я щаслива, що знову з’являється пісня, і вона одна скаже за мене більше, ніж я сама за цілий рік. Мрію і уявляю, як наші слухачі увімкнуть її і будуть дивитися на зорі, і зорі будуть горіти в їхніх очах, і вони будуть дивитися на хмари, і хмари будуть пливти в їхніх очах. І тоді вони відчують, що сьогоднішній день – найкращий, щоб у ньому жити», – прокоментувала появу композиції фронтвумен Vivienne Mort Дана Заюшкіна (на фото).

Сингл «Іній»:

Цифрову копію композиції можна придбати у онлайн-крамниці Google Play.

Нагадаємо, нещодавно свою пісню для конкурсу «Євробачення» представив гурт Сальто Назад.

За матеріалами: прес-служби гурту