Vinok поділилися фрагментом нового синглу «Soul Of A Soldier»

Друга у активі музикантів аудіоробота побачить світ за два тижні.
Ilya-Nathalie-Vinok-Soul Of A Soldier-тизер

Фото: з офіційного сайту  гурту

Сьогодні, 25 жовтня, інді-гурт Vinok поділився із шанувальниками шматочком нової композиції «Soul Of A Soldier». Тизер треку опублікований на офіційній сторінці колективу у Facebook.

Автором відеоряду, представленого у ролику, стала фотограф із Києва Настя Телікова.

Зауважимо, що композиція «Soul Of A Soldier» стане другою студійною роботою у активі нещодавно створеної інді-формації, до складу якої входять екс-учасники українсько-американсько-французького проекту Sphingidae Ілля та Наталі Тимченки.

«Ми дуже раді повідомити, що наша пісня “Soul Of A Soldier” буде випущена 11 листопада і буде доступна скрізь», – йдеться у анонсі синглу.

Учасники дуету закликали усіх бажаючих підписуватися на їхню e-mail-розсилку, аби першими отримувати різні ексклюзивні матеріали.

Нагадаємо, що реліз дебютної аудіороботи Vinok відбувся сьомого червня цього року. Композиція «Victory» була записана музикантами у Лос-Анджелесі.

Самі ж митці наголосили, що хоча їхня перша пісня і була записана у Сполучених Штатах Америки, але «натхнення для неї вони знайшли в Україні».

До речі, 16 жовтня молодий львівський гурт LIRWAK розжився другим студійним синглом. У основі треку «Солтис» покладено текст стародавньої лірницької пісні, зміст якої актуальний і досі.