Vinok опублікували ще одну нову композицію

Пісня має назву «Liberté» та була представлена із лайв-відео.
Vinok Liberté live відео Wise Blood Ілля Тимченко концерт купити квитки Наталі Тимченко презентація
Фото: скриншот з відео.

Інді-гурт Vinok оприлюднив нову композицію «Liberté», що стане частиною дебютного міні-альбому «Wise Blood».

«”Wise Blood” було створено у співпраці із звукорежисером Пол Уолтон (Paul “P-Dub” Walton), відомим своїми роботами з Bjork, Massive Attack, Madonna, Birdy і U2. Також над нашим альбомом працював Jon Astley, який робив мастеринг треків для The Who, Bono, The Rolling Stones, Eric Clapton, Led Zeppelin, Paul McCartney, Sting, Stereophonics, ABBA та інших всесвітньо відомих гуртів», – розповідають учасники міжнародного гурту.

Лайв-відео пісні «Liberté»:

Нагадаємо, що кілька тижнів тому Vinok оприлюднили відеозапис живого виконання своєї пісні «Rules/House», яка також увійже до дебютного міньйону колективу.

Концертна презентація платівки відбудеться другого лютого у столичному клубі «Mezzanine». Квитки можна придбати за посиланням.

Додамо, що інді-гурт Vinok було створено екс-учасниками українсько-американсько-французького інді-проекту Sphingidae Іллею та Наталі Тимченками. Колектив устиг випустити два сингли – «Victory» та «Soul Of A Soldier». Останній був натхненний «тими, хто воює за незалежність, свободу, справедливість і тими, хто шукає правду».

«”Soul Of A Soldier” – це шана тим, хто жертвує для інших, але так часто залишається забутим і непомітним. Ми вклали багато часу та поту у цю пісню, та сподіваємося, що ви отримаєте насолоду від її прослуховування, так само, як ми насолоджувалися процесом її створення!», – прокоментували свого часу вихід цієї пісні музиканти.