«Війна За Красу»: слухайте свіжу пісню Ульмо Три!

Композиція «відкриває новий період» у творчості музичного проєкту Костянтина Шелудька.
Ульмо Три Війна За Красу Костянтин Шелудько
Фото: надане прес-службою Ульмо Три.

Нещодавно у мережі з’явився новий сингл Ульмо Три, що отримав назву «Війна За Красу».

За словами засновника та лідера колективу Костянтина Шелудька, «ця пісня відкриває якийсь новий період» у його творчості і «точно закриває старий».

«Я ніколи не планував ніяких “періодів”, просто йшов за своєю інтуїцією і натхненням, але тут відчувається повернення до “класичного” Ульмо Три, як на першому альбомі, коли незрозуміло – це пісня про секс, чи про духовність», – коментує митець.

Цікаво, що музична складова «Війни За Красу» була написана кілька років тому, проте текст народився нещодавно.

«… все зроблено швидко, без стараннь. Все одно, у мене так виходить, що чим менше я “парюся”, тим краще звучить, і тим більше подобається людям. І поки що “Війна За Красу” підтверджує цю парадигму», – зазначає митець.

Костянтин зізнається, що на лірику до пісні його надихнуло спілкування із працівниками радіостанцій.

«Що стосується сенсу тексту пісні – основний меседж висловлюється перед приспівом: “У думках мета, а у серці – мрія свята, / У руках смолоскип, на плечі моєму хрест, / і я несу, і я воюю за красу”. На це мене надихнуло спілкування і взаємодія з “радіо-людьми” стосовно попередніх пісень, коли вони мені казали: “Костя, ну ми ж тут живемо у дрімучому лісі, це все дуже красиво, але занадто незалежно…”.
Я згадував слова Тарковського, сказані півсторіччя тому, що людям не потрібне мистецтво, а потрібні розваги, і розумів, що з мене все одно не вийде веселий клоун, що я гот, і я зі своїм “смолоскипом” йду цим “дрімучим лісом”, несу світло і красу, і це мій “хрест” і моя місія», – резюмує керманич Ульмо Три.

Сингл Ulmo Tree «Війни За Красу»:

Також композиція доступна на усіх популярних стрімінгових майданчиках за цим посиланням.

Нагадаємо, нещодавно відбулася презентація спільної композиції «Різдво» поп-панків квіткіс та Ульмо Три. Пісня стала частиною різдвяно-новорічного проєкту «Кришталеві візерунки», започаткованого музичною спільнотою MVUA.

 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button

За матеріалами: прес-служби гурту.