Відсьогодні радіо «Країна ФМ» розпочало мовлення у FM-діапазоні

Увесь контент радіостанції є виключно україномовним.

Сьогодні, дев’ятого листопада, радіо «Країна ФМ» розпочала своє мовлення у FM-діапазоні.

«Сьогодні, у День української писемності та мови, “Країна ФМ” розпочала мовлення у ФМ-діапазоні. Відтепер “Країну ФМ” зі 100% україномовними музикою, програмами та спецпроектами можна почути у 10-ти найбільших містах України: Київ 100 ФМ, Вінниця 103.2 ФМ, Дніпро 106.4 ФМ, Запоріжжя 100.3 ФМ, Кривий Ріг 100.2 ФМ, Львів 101.3 ФМ, Одеса 91 ФМ, Ужгород 102.4 ФМ, Харків 107.4 ФМ та Черкаси 90.6 ФМ», – сказано у офіційній спільноті радіостанції у Фейсбуці.

Щодо музичного контенту радіостанції, то, за словами її генерального продюсера Романа Давидова, фокус буде на творах молодих артистів.

«Фокус – на молодих виконавцях, які прагнуть робити модний український продукт. Не “страждальницький”, не естраду, не шансон, не субформати (хард-рок), не чисту етніку, а сучасну комерційну музику із українською айдентикою і таку саму легку, як уже навчились робити європейці», – зазначив у коментарі MusicInUA Роман.

Зазначимо, що радіо «Країна ФМ» було створено на базі радіостанції «ЄС» шляхом переформатування останньої, яке відбулося учора, восьмого листопада.

«До цього моменту усі знають нас як “Радіо ЄС”, але відсьогодні вступають у силу квоти щодо україномовного продукту, мови ведення. І ми вважаємо, що цей закон дасть великий поштовх для україномовної музики, культури, продукту, який підніметься на набагато вищий рівень якості. І з цієї метою, і з того, що відбувається відродження країни у культурному і музичному плані, ми хочемо змінити позивний на “Країна ФМ”. Основна ідеологія – 100% української мови, україномовних пісень, ведучих, програм і проектів. Це не просто гасло, не просто слова. Ми маємо великий запит від слухачів, від суспільства», – розповів Давидов у коментарі виданню «Детектор Медіа».

Нагадаємо, що днями розпочала своє мовлення іще одна україномовна радіостанція – Radio1.UA.

11 коментарів “Відсьогодні радіо «Країна ФМ» розпочало мовлення у FM-діапазоні

 1. Опять одесса. ” Плейлист Країна ФМ” в одессе полуается свой почему ?
  Спасибо что вернули ” Дрімайко ” з Лірником .
  Одно только уберите московскую рекламу от нее честно тошнит ,
  если “Країна ФМ” 100% Україномовна

 2. Что случилось в одессе с «Країна ФМ» то молчит по пол часа
  то крутят одну и туже песню несколько раз подряд

 3. “Увесь контент радіостанції є виключно ураїномовним.”

  Недопечатка в верхнем банере, букву “К” забули.

 4. Вчора, 28 листопада, подивився на каналі Tonis концерт Поплавського. На душі стало гарно і приємно від справжньої україньскої пісні. А скільки в нас пісень визнаних світом і навіть улюблених в Росії. Натомість на вашому радіо майже весь час звучить попса в виконанні сучасних алкалоїдів.
  А відомо, що пісня найбільше мотивує у людини любов до народу.
  Любіть Україну по справжньому.
  До речі. Хай ваша “FM Kraina” стане першою не “на Україні”, а В Україні.

 5. Живу у місті Вінніпег (Канада). Недавно дізнався про радіо Країна Фм. Був здивований коли почув, класна, якісна українська музика. ДЯКУЄМО. До цього слухав в основному станції зі Львова (київські відверто калька з російських). Зараз Країна Фм #1!

 6. Дуже сподобалась ця НАША УКРАЇНСЬКА хвиля. МОЛОДЦІ. Я дуже хочу придбати рекламну наклейку “Країна ФМ” і наклеїти на авто. Слухаю тільки цю радіостанцію з початку її виходу в ефір. А рекламу дійсно треба ще фільтрувати, на рахунок української мови.

 7. Такі проекти більше роблять для українізації ніж увесь МінСтець разом узятий. Чи це якраз він і зробив? 😉 Та ні… не може бути!

 8. Дуже все добре, музика, новини навіть антисуржик, але треба їм уважніше слухати яку рекламу пускають в ефір. Наприклад, реклама афіша у Дніпрі. Реклама українською мовою і тут слово “Днепр”, а не “Дніпро” це гидко. Або кав’ярня “С’юзі” розповідає, що це “кафе”, а не “кав’ярня” і в ньому можна замовити домашню “лапшу”, а не “локшину”, і знов це слово “Днепр”, а не “Дніпро”, при цьому на фоні грає пісня Океана Ельзи “С’юзі”. Цікаво, Славко Вакарчук хоч знає про це? Він то українську мову точно знає, а під його музику несуть таку пародію.

 9. Ще один виключно україномовний радіо-ресурс! Супер! Так тримати! З нетерпінням чекаю на початок онлайн-мовлення щоб слухати станцію тут в Канаді.

 10. Дуже, дуже, дуже класно !!! Подобається, ще й як. Аплодую стоячи. “Країна FM” – кнопка за номером ОДИН у моєму автомобільному приймачі. Дякую щиро всій команді радіостанції. Не збавляйте обертів.

Comments are closed.