Відразу дві україномовні ФМ-радіостанції розширили мовлення на Донбасі

Сумарне охоплення цих радіостанцій збільшилось на 11 міст.
radio-krayina-fm-fm-galychyna

Днями дві радіостанції, що ведуть мовлення українською мовою у ФМ-діапазоні заявили про розширення свого покриття на низку населених пунктів Донецької та Луганської областей.

Так, з 28 листопада на хвилі 89,4 ФМ радіостанцію «Країна ФМ» можна почути у Бахмуті, Дружківці, Костянтинівці, Краматорську, Святогірську, Слов’янську та Соледарі Донецької області.

«24 години, 7 днів на тиждень свого, рідного, для тих, хто боронить наші східні рубежі, а також для тих, кому вже важко уявити свій день без якісної драйвової україномовної музики. А на “Країні ФМ” – лише 100% українською. Донбас – це Україна, а Україна, як відомо, понад усе!», – зазначили у прес-службі радіо «Країна ФМ».

Також, розширення покриття мовлення на низку міст Луганської області анонсувало керівництво радіостанції «FM Галичина». До кінця поточного року українську музику, новини та авторські програми цієї радіостанції зможуть почути у чотирьох містах: Лисичанську (на частоті 88,6 ФМ), Сватовому (105,5 ФМ), Широкому (106,5 ФМ), Старобільську (107,6 ФМ).

Зазначимо, що з 24 серпня цього року, радіо «FM Галичина» розпочало мовлення у Нововайдарі (на частоті 102,5 ФМ).

Нагадаємо, дев’ятого листопада радіо «Країна ФМ» розпочала своє мовлення у FM-діапазоні.

Обидві радіостанції також можна почути онлай: «Країна ФМ» за адресою krainafm.com.ua, а FM Галичина – galychyna.fm.