Відеокліп Джамали «Шлях Додому» перетнув позначку у сто тисяч переглядів

Джамала Jamala Шлях Додому video кліп Анна Копилова
Фото: надане прес-службою співачки

Останній за хронологією промо-ролик співачки перетнув позначку у сто тисяч переглядів на YouTube. Для цього відеороботі авторства Анни Копилової знадобилося лише шість днів – кліп було презентовано третього лютого.

«Коли я вперше подивилася кліп, у мене защеміло серце – настільки грузинські пейзажі нагадали мені рідний Крим. У цьому відео практично немає гарних краєвидів, тому що нашим завданням було показати людину, яка знаходиться у внутрішньому пошуку. Ця історія про самотність і повернення до свого коріння, до своїх витоків», – розповіла про відеороботу Джамала.

Екранізована композиція вийшла окремим синглом 18 травня 2015 у річницю депортації кримських татар.

«До речі, шлях, який я долаю в кліпі, дуже схожий на мій маршрут з Києва в [село] Малоріченське. Коли я вчилася в консерваторії, так само їздила до батьків на канікули: метро, поїзд, такий же старий автобус, а іноді і мотоцикл з коляскою. В кінці відео моя героїня говорить «баба» (батько). Це слово дає відчуття спокою, воно повертає мене додому, щоб не відбувалося навколо», – зазначила співачка.

Кліп «Шлях Додому»:

Нагадаємо, попередня відеоробота Джамали «Иные» з’явилася онлайн 18 листопада 2015 року. Відтоді її переглянули більше 117 тисяч разів: