Відбувся реліз третього синглу The Eyewaves

Також 14-річний музикант анонсував перший живий виступ.
The Eyewaves Герман Гриценко Hearts
Фото: з офіційної сторінки музиканта у facebook / © Santiago Perez

28 серпня юний киянин виклав у мережу своє нове творіння – пісню «Hearts». Електронна композиція стала третім синглом в активі Германа Гриценка, який є одноосібним учасником проекту The Eyewaves.

«Hearts» – це дуже «інтимна» пісня, не зважаючи на те, що історія [про яку йдеться] у треку мене особисто ніяк не стосується. Великим натхненням для мене стала книга «Деміан» Германа Гессе. Підняті у ній проблеми частково порушені у моїй новій композиції», – розповів MusicInUA Герман.

Музикант також наголосив, що ця пісня про дружбу, прихильність до ближньої людини, про відносини, у яких один виступає в ролі ментора, а інший – у ролі учня.

«З музичної точки зору я найбільше пишаюся саме цією піснею з-поміж усіх випущених на сьогоднішній день синглів. У ній відчутний вплив жанру nu-gaze і атмосфера точно передає ті почуття, які я відпочатку вкладав у трек», – сказав Гриценко.

Прослухати новий сингл The Eyewaves можна на офіційному Саундклауді проекту:

Варто відзначити, що на своїх сторінках у соціальних мережах Герман Гриценко також анонсував перший живий виступ, деталі якого стануть відомі зовсім скоро.

Нагадаємо, у липні The Eyewaves випустив сингл «Give Us This Day», який був натхненний подіями, що відбувалися в Україні за останні півтора року.