Відбувся реліз дебютного EP проекту moe

У роботі над ним також узяли участь музиканти SINOPTIK, КпоБ та DZ'OB.
moe Зорепад Moe Nagasi Zorepad міні-альбом новий реліз EP SINOPTIK Каблуками По Брусчатке DZOB
Фото: надане прес-службою проекту / © Анна Євстигнєєва

Проект мультиінструменталістки Moe Nagasi розродився дебютним міні-альбомом. Платівка отримала назву «Зорепад» – за назвою пісні, яка була випущена окремим синглом влітку минулого року.

За словами мисткині, стилістика пісень її міньйону містить елементи тріп-хопу, даунтемпо та експериментальної глітчевої музики.

«У кожній пісні є головна думка, яку різними способами, у різних ситуаціях – словесних і інтонаційних оборотах – moe намагається донести не тільки до слухача, а й до себе. Музика – те, що стоїть за всім. Від хвилинної думки – до руху», – зазначають у прес-службі мисткині.

Обкладинку до релізу намалювала художниця із Луганська Тамара Гладишева.

«Я шукаю потік, коли мистецтво – енергія – потече через тебе. А ти, немов шнур по якому біжить струм, передаєш це у наш світ. Це той стан, що зображено на обкладинці. Усі ці візерунки – муші – які у чистому вигляді є цим самим потоком. Це суть moe. Це суть чого завгодно», – філософські зазначила Moe Nagasi.

У записі платівки також узяли участь музиканти гурту Каблуками По Брусчатке Айк Єгіян (барабани) та Андрій Мединцев (бас). Басову партію у титульній пісні міні-альбому записав Дмитро Сакір з гурту SINOPTIK. Зведення та мастеринг пісень було зроблено на Hi5 Studio у Дніпрі звукоінженером Максимом Андрухом (учасник електроакустичного проекту DZ’OB). Він же виконав партії бек-вокалу і флейти.

Ознайомитись із міньйоном можна на Саундклауді moe.

Також цифрову копію платівки можна придбати на Бендкемпі проекту.

Нагадаємо, минулого тижня свій дебютний міні-альбом випустили дніпряни Monotonne.

За матеріалами: прес-служби проекту