Відбувся реліз англомовної версії міні-альбому гурту Entree

Платівка має таку ж саму кількість пісень, як і її україномовний варіант, проте дещо відрізняється музичною складовою.
Entree-N.Try-Nechto-Trete-Antre-Koma-Coma-Oleksiy-SHmanov-YEvgen-Kasyanenko-Sergiy-SHmanov-YEvgen-Krutogolov.jpg
Ілюстрація: частина графічного оформлення релізу

Сьогодні, 22 червня, гурт Олексія Шманьова (теперішній вокаліст гуцул-металістів KARNA) та Євгена Касьяненка (гітарист сумського колективу DkDance) поповнив дискографію англомовною платівкою «Coma».

Міні-альбом побачив світ рівно через тиждень після релізу україномовної версії платівки.

«Пісню “Кімната Закоханих” свого часу переклав на англійську мову мій друг, тепер вже ресторатор, Сергій Стахов і саме тому з’явилась ідея зробити повноцінний англомовний EP. Переклавши “Кому” та “Глибину”, я зрозумів, що моя англійська краща, ніж я завжди вважав, тож отримавши від Жеки нову мелодію написав англомовну пісню “Wake Up”. Її я спеціально не робив україномовною, щоб у кожної частині була своя індивідуальність», – розповідає фронтмен гурту Олексій Шманьов.

Наразі міні-альбом «Coma» можна послухати чи купити у Google Play та iTunes.

Зазначимо, гурт Entree раніше був відомий як Н.Три, Нечто Третье та Антре. До теперішнього складу колективу, окрім Олексія Шманьова та Євгена Касьяненка, також входять клавішник Сергій Шманьов (молодший брат Олексія, пише музику до комп’ютерних ігор та кіно) та бас-гітарист Євген Крутоголов (саундпродюсер та басист гурту АССА, тепер вже – VLASNA).

Нагадаємо, цього тижня гурт Карна сповістив про підготовку нової концертної програми і анонсував перший виступ у рамках її презентації.

За матеріалами: прес-служби гурту.