Важковаговики MOTANKA представлять Україну на найбільшому метал-фесті

Волинський колектив переміг у національному відборі фестивалю Wacken Open Air і тепер поїде до Німеччини.
МОТАNКА Wacken Open Air W-O-A Віктор Жалнін Анатолій Жалнін Сергій Ходорчук Дмитро Дяченко
Фото: надане прес-службою гурту.

Днями луцький гурт MOTANKA, музичний стиль якого є поєднанням альтернативного року, ембієнту та елементів фолку, став переможцем національного відбору найбільшого фестивалю важкої музики у світі – Wacken Open Air (W:O:A) і отримав можливість виступити на цьогорічному дійстві у німецькому місті Вакен, що поблизу Гамбурга.

«Поєднуючи у своїх піснях народні мотиви, важку музику та сучасну електроніку, MOTANKA переносять слухачів у давні часи, де старослов’яни виконували магічні обряди, де людський дух зливався з духом природи. На концертах гурту панує містична атмосфера, яка вводить слухачів у своєрідний транс, непорівнянний ні з чим», – зазначають у прес-службі гурту.

Цьогорічний Wacken Open Air пройде з четвертого по шосте серпня. Українці стануть першим колективом в історії, який представить Україну на WOA Metal Battle в рамках Wacken Open Air і другим після киян Fleshgore, що виступить на самому фестивалі.

Зазначимо, гурт MOTANKA було створено у 2015 році у Луцьку. До складу колективу входять: Віктор Жалнін (вокал, цимбали), Анатолій Жалнін (гітара), Сергій Ходорчук (бас-гітара) та Дмитро Дяченко (ударні). Минулого року волиняни записали у Берліні на плівку дебютний альбом, який обіцяють презентувати найближчим часом.

Нагадаємо, нещодавно перший за три роки новий сингл презентували важковаговики АННА.

За матеріалами: прес-служби гурту.

Один коментар “Важковаговики MOTANKA представлять Україну на найбільшому метал-фесті

Comments are closed.