Валерій Харчишин вже розмірковує над восьмим альбомом Другої Ріки

Реліз сьомого лонгплею поп-рокерів відбудеться завтра, 20 грудня.

За кілька днів до релізу сьомого студійного альбому Другої Ріки фронтмен гурту Валерій Харчишин зізнався, що вже розмірковує над його наступником. Про це музикант розповів у інтерв’ю виданню «Подробности».

«Я вже малюю собі нові образи – якою буде наша наступна платівка. Вона точно не буде повторюватись з темами “Піраміди”. Я думаю, що ми просто будемо жити іншим життям і будуть переповнювати, можливо, більш щасливі якісь емоції. І, можливо, той альбом буде якийсь панковий, роковий. З легкими текстами. Для того, щоб не примушувати людей думати. А просто трусити сідницями. Або тим, що в кого є», – розповів 43-річний митець.

Реліз сьомого лонгплею Другої Ріки відбудеться завтра, 20 грудня. Альбом міститиме девять пісень, три з яких – «Монстр», «Ангел (Retro)» та «Ти Є Я» – були оприлюднені окремими синглами. Наразі платівка доступна для попереднього замовлення у магазині iTunes.

Також сьогодні, 19 грудня, поп-рокери презентували другий відеотизер майбутнього альбому, у якому трішки розповіли про роботу над лонгплеєм.

Нагадаємо, попередній повноформатний реліз Другої Ріки побачив світ у 2014 році.

За матеріалами: podrobnosti.ua