Вагоновожатые

23.04.2016. Вагоновожатые, Київ, Atlas
Київ
19:00
вул. Артема, 37-41
(067) 155-2255
facebook.com/Atlas

Гурт Вагоновожатые традиційно зіграє у Києві весняний концерт, на якому виконає пісні зі своїх попередніх релізів, та представить кілька нових композицій.

Вагоновожатые – електронний супер-гурт Антона Слєпакова (екс-…И Друг Мой Грузовик), Валентина Панюти (екс-Lюk) та Станіслава Іващенка (екс-DOK).

Проект було засновано Антоном Слєпаковим та Валентином Панютою у 2013 році. Дебютний реліз – сингл «Сгруппироваться» – вийшов у березні того ж року, а вже у жовтні відбувся реліз чотирипісенного міньйону «Без Трамваев»:

У 2014 році з приходом ударника джаз-рок гурту DOK Станіслава Іващенка дует розрісся до тріо. Перші творчі результати у новому складі колектив продемонстрував у жовтні, коли вийшов сингл «Упасть С Тандема». Кілька тижнів потому світ побачив однойменний із синглом міні-альбом Вагоновожатых, який, як і дебютний міньйон, також складався із чотирьох пісень:

Міньйон отримав виключно позитивні відгуки у пресі й прогнозовано потрапив до різноманітних підсумкових топів, у тому числі і до 20 найкращих EP 2014 року за версією MusicInUA.

У березні 2015 року Вагоновожатые записали та випустили як сингл сатиричний трек «Хундертвассер Хунта»:

22 жовтня 2015 року колектив презентував свій дебютний повноформатний альбом «Вассервага». Платівку можна придбати в онлайн-крамницях Google Play та iTunes. Також альбом було випущено обмеженим тиражем на вінілових платівках. Придбати студійник на фізичному носії можна за посиланням.

16 грудня відбулася прем’єра першого офіційного відеокліпу Вагоновожатых «Старость». Його режисером став Віктор Придувалов.