В Україні заснували хіп-хоп премію «Pidbit Awards»

Вперше церемонія нагородження діячів вітчизняної хіп-хоп культури відбудеться наприкінці цього року.
Pidbit Awards Pidbit Awards 2015
Зображення: надане прес-службою оргкомітету премії

Відзначати найкращих в українському хіп-хопі організатори «Pidbit Awards» будуть у десяти номінаціях. Утім, поки що оголошено дев’ять з них. Остання, десята стане відомою перед самою церемонією.

За регламентом «Pidbit Awards 2015», упродовж трьох літніх місяців (з червня по серпень) усі охочі матимуть можливість запропонувати своїх кандидатів на кожну з номінацій. А вже у вересні журі конкурсу визначить по три претенденти у кожній з них. Переможців буде оголошено безпосередньо на церемонії нагородження, яка відбудеться наприкінці року у форматі великого концерту.

Андрій Стадник, керівник проекту Pidbit: «Цьогорічна премія «Pidbit Awards» ставить собі за мету надати поштовх до масового народження якісного музичного продукту. Ми часто стикаємося із недопрацьованими роботами, які своєю чисельністю захламлюють той дійсно вартий уваги матеріал.

Фактично ми створюємо стимул кожному виконавцеві відшліфовувати власну майстерність до вищого рівня, аби стати номінантом в одній із представлених номінацій. У кожного артиста є ціле літо, щоб зарекомендувати себе і свою творчість, та отримати запрошення на церемонію нагородження кращих!».

Номінації «Pidbit Awards 2015»:

Кращий виконавець
Кращий реп колектив
Кращий бітмейкер
Пісня року
Альбом року
Відкриття року
Найкраща відеоробота
Краща обкладинка альбому
Краща студія звукозапису

Ознайомитися із деталями премії та відправити анкету претендента можна на сайті pidbit.com.

Нагадаємо, що у березні запрацювало перше вітчизняне онлайн-радіо на підтримку українського хіп-хопу.