В рамках Дня Вуличної Музики Христина Соловій переспіває відомі хіти

Серед них композиції з репертуару Лани Дел Рей, Ен Брун, Kadebostany, Крихітки та Pianoбоя.
Street Music Day День Вуличної Музики Христина Соловій
Ілюстрація: надана організаторами

Завтра, 21 травня, в рамках Дня Вуличної Музики у Києві відбудеться виступ Христини Соловій. Під час нього окрім творів із власного репертуару підопічна Святослава Вакарчука також представить кілька переспівів відомих композицій інших артистів.

«Цього року Христина обіцяє заспівати не лише улюблені лемківські народні пісні та власні авторські композиції, зокрема пісню “Тримай”, а й спеціально до Дня Вуличної Музики підготувати кілька каверів на улюблені пісні зі свого плейлиста», – зазначають у прес-службі співачки.

Виступ Христини запланований на 16:00 у парковій зоні Пейзажної алеї на локації Love Music (біля кам’яних сходів).

Христина Соловій, співачка: «Я час від часу мрію про те, щоб на сольних концертах заспівати щось із Tori Amos та The Сure. Але коли на горизонті з’явився День Вуличної Музики, виникла ідея заспівати ті пісні, які в певні моменти життя стрімко увірвались у мій плейлист. Це не завжди найулюбленіші треки, але це те, що я часто слухаю сама, і з особливим пієтетом ставлюсь до творчості цих артистів. Думаю, пісні, які я співатиму, будуть приємною несподіванкою. Певно, це та сторона мене, про яку ще ніхто не здогадується».

Вашій увазі п’ять оригінальних композицій із коментарями Христини, чому саме їх вона обрала для каверів.

Kadebostany – «Jolan»

Христина Соловій, співачка: «Один із нахайризматичніших сучасних гуртів, які я почула за минулий рік. І пісня, яку найчастіше ставила на репіт».

Lana Del Rey – «West Coast»

Христина Соловій, співачка: «Музика Лани мені, як і багатьом, видавалась кон’юнктурною та пластмасовою. Проте після прослуховування перших альбомів свою думку я суттєво змінила. Ця пісня стала одним із лейтмотивів мого літа».

Ane Brun – «To Let Myself Go»

Христина Соловій, співачка: «Для мене ця композиція звучить як неминучо прекрасний сум цього всесвіту».

Крихітка – «Все, Що Тобі Потрібно»

Христина Соловій, співачка: «Здається, творчість Крихітки досі не оцінена належно українською публікою. Захоплення, з яким слухаю музику цієї неймовірно чуттєвої особи, тільки посилюється».

Pianoбой – «Горя Чуть Слышно»

Христина Соловій, співачка: «Минулої весни творчість Діми Шурова поселилась у моєму плеєрі. Це одна з найпрекрасніших пісень про закоханість. В якийсь момент стало цікаво, чи зможу я зберегти її легкість у перекладі українською. У суботу почуєте, що з цього вийшло».

Зазначимо, День Вуличної Музики – це наймасштабніший волонтерський проект у світі, започаткований як музичний флешмоб у 2007 році литовським музикантом Андрюсом Мамонтовасом (Andrius Mamontovas) у Вільнюсі. В Україні захід відбувається щороку у третю суботу травня: впродовж дня професіонали та аматори виступають пліч-о-пліч. Із програмою третього Дня Вуличної Музики в Україні можна ознайомитись на сайті оранізаторів.

Нагадаємо, у березні другий кліп Христини Соловій на пісню «Под Облачком» перетнув позначку в один мільйон переглядів на YouTube.