Усі квитки на ювілейний концерт Тартака у Києві розкуплено

На команду Олександра Положинського чекає аншлаг.

Ювілейний концерт гурту Тартак з нагоди двадцятиріччя функціонування колективу пройде третього грудня у вщент заповненому клубі Sentrum.

Про це сьогодні, 24 листопада, повідомили представники концертного майданчика, а пізніше солд-аут підтвердив і фронтмен гурту Олександр Положинський:

Нагадаємо, святкова програма шоу Тартака «Історія триває» міститиме тільки найпопулярніші та знакові для гурту пісні.

«За легендою, перший публічний виступ Тартака відбувся у першу суботу грудня 1996-го року. Відтоді щопершої суботи грудня гурт святкує свій День народження.
На ювілейному концерті ми хочемо заграти свої пісні, які вважаємо найбільш важливими, найбільш значущими, найбільш знаковими. Ті пісні, які колись зробили нас відомими, які викликали до нас повагу прихильників і цікавість неупередженого слухача. Пісні, які за ці двадцять років звучали на наших концертах, мабуть, найчастіше», – розповідає про майбутній захід незмінний лідер гурту Олександр Положинський.

Однією із родзинок концерту стане стане поява на сцені учасників першого складу Тартака – Андрія Благуна, Андрія “Мухи” Самойло та DJ Валіка (двоє останніх нині є учасниками гурту Бумбокс і з ними Положинський тривалий час не підтримував стосунки. – Прим. ред.). Також того вечора варто очікувати і на появу фронтмена Бумбоксу Андрія Хливнюка. Жартівливо-кримінальний анонс цієї події нижче:

Нагадаємо, гурт Тартак приурочив появу нового кліпу «Голос Крові» до 25-ї річниці Незалежності України.