Урок патріотичного виховання у новому кліпі ВВ «Несе Галя»

Олег Скрипка стверджує, що нова версія їхнього хіта «збуджує український дух».
ВВ Воплі Відоплясова Несе Галя відео кліп Олег Скрипка Ана Бастон Бетмен
Фото: стоп-кадр із кліпу

Культовий український гурт Воплі Відоплясова презентував анонсоване кілька днів тому відео на нову версію пісні «Несе Галя».

«Київська промзона. Перше вересня у типовій українській школі на лівому березі Києва. Спортзал, де відбуваються урочисті заходи. Завуч зібрала старшокласників на урок патріотичного виховання. Раніше це був “ленінський урок”. Вже здається в президії бовваніють місцеві депутатки з начосами та профспілкові діячі. Проте… Замість антуражного “совка” зал вибухає українським хітом “Несе Галя”, накачаним грандж-стилістикою. Урок патріотичного виховання цього разу розпочинають Воплі Відоплясова, стилізовані під американських гранджерів», – йдеться у анотації до виднограю.

За словами фронтмена ВВ Олега Скрипки, ця пісня «збуджує український дух».

«Ми засвідчили це на прикладі української школи. Дрімучий “совок” остаточно змело паводком українських флюїдів. І педантична завуч, і суворий охоронець і увесь зал старшокласників відчули вир українства під акорди нашої “Галі”.
Наша народна пісня змушує бриніти українську душу. Несподівана версія “Галі” у стилі грандж від ВВ долає суспільні упередження щодо української культури. І саме молодь є суспільним вулканом, який генерує український дух», – зазначив Скрипка.

Додамо, що у ролику, режисером якого стала Ана Бастон, окрім самих учасників рок-гурту можна побачити студентів КНУКіМ, а також танцюристів із колективу «Бетмен».

До речі, сам сингл можна придбати в онлайн-крамницях Google Play та iTunes.

Нагадаємо, попередньою відеороботою Воплів Відоплясова стала екранізація пісні «Мана», прем’єра якої відбулася 19 грудня 2016 року.