Ummagma випустили перший сингл з нового альбому

Колектив презентував композицію-«подорож».
ummagma caravan сингл 2019
Фото: надане учасниками гурту

Учасники українсько-канадського інді-рок-гурту Ummagma анонсували вихід нового альбому «Compass» і представили перший сингл із майбутньої платівки.

Шона МакЛарнон, учасниця формації: «”Caravan” – це персональна подорож. Ми почали працювати над ним багато років тому, ще до того як приступили до запису альбому і розширили рамки своєї творчості. Будь-яка подорож стає краще, коли ти сам усвідомлюєш бажання піти на це. І в першу чергу, все завжди починається з твоєї уяви!»

Сингл «Caravan» можна послухати на офіційному Бендкемпі Ummagma.

Додамо, що платівка «Compass», кошти на запис якої музиканти збирали за допомогою краудфандингової кампанії, побачить світ 21 червня.  Зауважимо, що попередній лонгплей Ummagma «Antigravity» вийшов сім років тому.

Нагадаємо, у 2017 році Шона МакЛарнон і Олександр Кретов представили міньйон «LCD». До його складу увійшло чотири треки, враховуючи два ремікси на титульну пісню «LCD» від екс-учасника британського гурту Curve Діна Гарсії (Dean Garcia), а також нова версія, напевно, найвідомішої пісні дуету – «Lama» – у реміксі від одного із співзасновників знаного шотландського колективу Cocteau Twins Робін Гатрі (Robin Guthrie).