Ummagma розжилися реміксом від знаного британського музиканта

Українсько-канадський дует поділився новою версією пісні «Lama», яку створив співзасновник гурту Cocteau Twins.
Ummagma Cocteau Twins Robin Guthrie Elizabeth Fraser Lama Робін Гатрі Шона МакЛарнон
Фото: надане прес-службою гурту

Гурт Ummagma поділився новою версією свого хітового треку «Lama», оригінальний варіант якого увійшов до лонплею «Antigravity» (2012). Цього разу свій ремікс на чи не найвідомішу пісню дуету створив один із співзасновників знаного шотландського колективу Cocteau Twins Робін Гатрі (Robin Guthrie).

За словами Гатрі, після того, як він почув пісню «Lama», у нього виникло бажання додати у неї власних гітарних партій, аби зробити її ще атмосфернішою.

«У Шони [МакЛарнон, вокалістки Ummagma] чудовий тембр! Круто знову працювати із жінкою-вокалісткою (за мікрофоном у Cocteau Twins також була представниця прекрасної статі – Елізабет Фрейзер. – Прим. ред.). Ummagma має великий потенціал, тому мені було удвічі приємніше працювати із ними», – зазначив Гатрі.

Оригінальна версія пісні «Lama»:

Версія Робіна Гатрі:

Свіжопрезентований аудіотвір Ummagma стане частиною майбутнього міні-альбому колективу, що матиме назву «LCD» та побачить світ 22 вересня.

Нагадаємо, на початку цього року відразу два релізи Ummagma потрапили у рейтинг американського видання Stereo Embers Magazine.

Крім того, релізи Ummagma «Winter Tale» та «Frequency» потрапили до топу «Найкращих пострадянських релізів 2016» за версією британсього журналу Overblown Webzine.

За матеріалами: прес-служби гурту