Ульмо Три зробив прифанкований кавер на Братів Гадюкіних

На таке аранжування музиканта надихнув фільм «Вусатий фанк».
Ульмо Три Дівчина З Коломиї Брати Гадюкіни переспів кавер Джанкой Бразерс Андрій Кудасов Денис Коротєєв
Фото: надане музикантом.

В рамках свого сольного проєкту Ульмо Три київський музикант та саундпродюсер Костянтин Шелудько презентував переспів знакової пісні легендарних Братів Гадюкіних «Дівчина З Коломиї».

«Наприкінці минулого літа мені запропонували на декілька концертів замінити штатного гітариста “Гадів” Андрія Кудасова, бо в нього був тур з його власним проектом “Джанкой Бразерс”. Я з радістю погодився, адже це була велика честь для мене – поспівпрацювати с легендарними Братами Гадюкіними, на піснях яких я виховувався. І так як на концертах саме гітарист виконував “Дівчину з Коломиї”, то “отці” спитали чи знаю я цю пісню. Авжеж, я знав. Тож декілька разів співав її на виступах, тому й попросив їхнього офіційного благословення зробити кавер у виконанні Ульмо Три», – розповідає передісторію створення каверу Костянтин.

Цікавинкою версії Ульмо Три є прифанковане звучання пісні. На це музиканта надихнув перегляд фільму «Вусатий фанк».

«Під натхнення від співпраці з “Гадами” і від перегляду фільму “Вусатий фанк” і народилося це аранжування. Крім того, в мене давно була ідея записати спільний трек із сусідом-саксофоністом Денисом Коротєєвим, тож я сказав йому “зіграй що хочеш/відчуваєш”, він сам вдома зіграв/записав за п’ять хвилин, надіслав мені і все стало ідеально», – доповнює свою розповідь Шелудько.

Пісня «Дівчина З Коломиї» у версії Ульмо Три:

Також композиція доступна на багатьох інших стрімінгових майданчиках за цим посиланням.

«Цікаво, що пісні “Гадів” й досі переспівують, хоча минуло вже 25-30 років з моменту їхнього виходу. Я питався про різні момени під час репетицій і зрозумів, що тоді вони творили це взагалі не так, як
це роблять сучасні “рокери”. Ніяких думок про радіо-формат і тому подібне – чиста і чесна творчість заради кайфу. Тому й зараз ці пісні живуть. А треки сучасних артистів через свою штучність живуть три місяці, і це – ганьба.
Сподіваюся, нове юне покоління митців продовжить цю естетичну естафету, і ми не дамо нашій культурі загнутися і спаплюжитися.
Амінь і хай живе рок-н-рол!», – підсумовує Ульмо Три.

Нагадаємо, що наприкінці минулого тижня свій кавер на Братів Гадюкіних презентував гурт Жадан і Собаки. Родзинкою переспіву є участь у ньому самих «Гадів».

 

Підписуйтесь на нас у соцмережах, щоб не пропустити нічого цікавого зі світу української музики!

MusicInUA_button