Українсько-британський проект Astarta/Edwin представив дебютний лонгплей

Astarta Edwin Діля
Фото: надане прес-службою проекту

Минулого тижня відбувся реліз дебютної платівки сайд-проекту Ділі Astarta/Edwin. Окрім Едуарда Приступи до проекту також входять продюсер та басист відомого прог-рок гурту Porcupine Tree Колін Едвін (Colin Edwin) та учасниці дуету Астарта Інна Ковтун та Юлія Маляренко.

Однойменна із назвою проекту платівка складається із 12 композицій, для визначення музичної стилістики яких Колін просить уникати таких формолювань, як фолк, фолк-рок чи world music.

«Я надаю перевагу терміну “collision music”, який добре характеризує, що, незважаючи на те, що всі ми з різних країн, зустрілися ми, аби мандрувати надалі разом», – говорить музикант.

За словами музикантів, головна ідея проекту полягає в тому, щоб перенести український фолк у нетиповий для нього контекст.

«Едвін додав народним пісням західного мелодизму і ритмічних малюнків, створив для парного вокалу обволікаюче звукове супроводження, яке допомогло виставити голоси на перший план», – розповіли учасниці Астарти.

У записі платівки також взяли участь американський гітарист Джон Дюран (Jon Durant), британський скрипаль Стів Бінгем (Steve Bingham) та учасник лондонського гурту King Crimson Пет Мастелотто (Pat Mastelotto).

Обкладинка та трек-ліст альбому:

Astarta Edwin Діля cover
01. Під Ялиною
02. Каліна
03. Ой, У Лісі
04. Орел
05. Рекрутська
06. Скрипка-бас
07. А В Нашого Шума
08. Весняночка
09. Купала
10. Тройца
11. Колисанка
12. Каскад

Платівку «Astarta/Edwin» можна придбати в онлайн-магазинах iTunes, Google Play та Amazon. Також із релізом можна ознайомитись на стрімінгових сервісах Spotify та Deezer.

Нагадаємо, 29 січня було оприлюднено офіційний кліп на один з треків дебютного диску – «Ой, У Лісі».

За матеріалами: прес-служби проекту