Учасники гурту Latexfauna нарешті показали свої обличчя

Перша фотосесія загадкового інді-поп гурту ексклюзивно на MusicInUA.
MusicInUA Latexfauna фотосесія Дмитро Зезюлін Олександр Димань Костянтин Левицький Олександр Мильніков main
Усі фото: надані музикантами / © Володимир Точаненко

Київська інді-поп-четвірка Latexfauna оприлюднила свої перші світлини. Автором фотосесії став друг музикантів Володимир Точаненко.

За словами вокаліста колективу Дмитра Зезюліна, вони з колегами раніше не мали необхідності у промо-світлинах.

«Ми просто вирішили зробити щось цікаве [у музичному сенсі]. Ніхто не мав жодного бізнес-плану, а тому про фотосесію навіть не замислювалися. Коли прийшов час випускати перший сингл, створили для нього просту обкладинку й виклали в Інтернет. Така ж історія і з трьома наступними синглами», – говорить Дмитро.

Про історію появи одного із найцікавіших столичних колективів його вокаліст також розповідає без прикрас:

«Latexfauna з’явилася під час посиденьок за пивом у одному зі столичних пабів. Наш басист Сашко Димань запропонував мені створити гурт. До цього ми з ним та гітаристом Костею Левицьким уже грали разом всяку єрєсь в колективах Інституту журналістики. Клавішника Олександра Мильнікова також запросив Сашко Димань – вони знайомі з дитинства, бо обидва родом з міста Сквира, Київської області».

Зазначимо, що у повсякденному житті вокаліст Latexfauna Дмитро Зезюлін працює креативним копірайтером у рекламному агентстві, бас-гітарист Олександр Димань – журналіст-оглядач в електронній версії газети «Дзеркало тижня», гітарист Костянтин Левицький окрім музики займається театром і торує кар’єру режисера і актора театру та кіно, а Олександр Мильніков є фахівцем з міжнародної торгівлі.

На сьогоднішній день у творчому доробку Latexfauna є чотири сингли – «Ajahuaska», «Slon», «Klan Sokola» та «Surfer». Останній було презентовано на початку лютого.

Усі свої записи кияни здійснють самотужки. Їхнім зведенням займається друг гурту Антон Деревянко.

Цікаво, що не маючи у своєму активі ще жодного виступу, Latexfauna отримали запрошення виступити на цьогорічному фестивалі «Республіка».

Наразі колектив займається напрацюванням ідей для п’ятого синглу, після чого розпочне підготовку концертної програми.